İptal, İade ve Garanti Koşulları

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız önem taşımaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.Müşteri ürünü teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür. Tek kullanımlık ya da kişiye özel ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 

Son değiştirme tarihi geçmemiş bir ürün iadesi yada değişimini gerçekleştirmek için bize kumm@kummdesign.com 'dan yada 0536 246 44 34 'den ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. İadenizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kurye ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. Kargonuzu geri gönderirken faturanızı beraberinde göndermelisiniz. 

CAYMA HAKKI DIŞINDAKİ İADE VE DEĞİŞTİRME İŞLEMLERİ 

Tüketicinin 'Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı' kapsamında 7 iş günü içerisinde yasal iade hakkı bulunmaktadır.
Ürünün iadesi yada değişimi gerçekleştirilebilmesi için, tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde iadeniz yada değiştirme talebiniz kabul edilmeyecektir. 

Ayrıca üretim hatası olduğunu düşündüğünüz ve iade etmek istediğiniz ürünleri teslim aldığınız tarihi takip eden 15 gün içerisinde bildirip bize ulaştırabilirsiniz. 

İADE DEĞİŞİM ŞARTLARI

Ürün bir şahıs tarafından hediye edilen bir ürün ise, hediyenizi gönderilmiş "değiştirme kartı" ile beraber, beğendiğiniz başka bir ürünümüzle değiştirebilirsiniz. Başkasının size almış olduğu hediyeyi iade edemezsiniz. Değişim yerine iade işlemi gerçekleştirmek isteyen müşteriler hediyenin orijinal faturası ile beraber iade etmelidir. Aksi takdirde iade kabul edilemez ve başka bir ürün ile değişim yapmanız önerilir. 

Ürün bir kurum tarafından alınan ve kullanılacak bir ürün ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, Ürün Birim Fiyatı + KDV şeklinde kesilmiş bir İADE FATURASI ile birlikte gönderilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde gerçekleştirilemez. 

İADENİZ KUMM DESİGN'E ULAŞINCA
 İade kargonuz Kumm Design'a ulaştıktan sonra size bir bilgi e-postası gönderilecek ve ürün bedelini ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade edilecektir. Taksitli ödemelerinizde, geri ödemeniz taksitli iade edilecektir. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, size gönderdiğimiz bilgi e-postasının içinde yer alan İade İşlem Numarasıyla bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

ÜRÜN İPTAL ŞARTLARI 

Siparişinizi 05362464434 ya da kumm@kummdesign.com'dan bize ulaşarak iptal edebilirsiniz. 

*Siparişinizi iptal etme işlemi siparişiniz kargoya verildi ise yapılamaz.
 

*Sipariş iptali durumunda, ödeme tutarınız size iade edilecektir. Kredi kartı ile ödemelerde iade kredi kartı hesabına, havale ile ödemelerde havalenin yapıldığı hesaba iade edilir.