Gizlilik ve Güvenlik Politikamız

Lütfen bu "Kullanıcı Bilgilendirmesi ve Gizlilik Açıklaması"nı (Bilgilendirme) okuyunuz ve Kabul etmediğiniz bir hüküm bulunduğu takdirde Site'yi kullanmayınız/kullanımınıza son veriniz. Site'ye ulaşım veya Site'nin kullanımı bu Bilgilendirme'yi okuduğunuz, anladığınız ve Kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. www.kummdesign.com , iş bu bilgilendirmede dilediği zaman dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Bu nedenle, Site'yi ziyaretlerinizde Yasal Uyarı ve Gizlilik Şartları başlığını denetlemenizi ve değişiklikler hakkında bilgi sahibi olmanızı ricaederiz. www.kummdesign.com , dilediği zaman ve her hangi birinin izin ya da onayına tabi olmaksızın, öz iradesi ile Site'nin kullanımına ara verebileceği gibi Site'nin kullanımını Tamamen de sona erdirebilir. 

Bunun gibi www.kummdesign.com , dilediği zaman bildirimde bulunmaksızın Site'nin içeriğini her ayrıntıda değiştirebilme hakkını da saklı tutmaktadır. 

Site'de yer alan her türlü işitsel, görsel, yazılı materyalin, içeriğin hakları mahfuz olup, aksi ifade edilmiş olmadıkça www.kummdesign.com 'a aittir. İzinsiz kullanımların yasa dışı kullanım niteliği taşıyacağını ve ilgililer hakkında www.kummdesign.com tarafından yasal işlem başlatılabileceğini dikkate alınız. Site'de, kullanıcıların ve üyelerin cihazlarına indirmelerine izin verilmiş olan içerikler sadece kişisel kullanım amacına özgülenmiştir. 

Bu içeriklerin indirilmesine izin verilmiş olması, içeriğin ticari amaçla kullanılmasına muvafakat olarak yorumlanamaz. Site' den indirilen herhangi bir içerik, kısmen ya da Tamamen ek ya da değişiklik yapmadan kullanılmalıdır. Site' de yer alan herhangi bir içerik, Site' ye referans verilmeksizin kullanılamaz. www.kummdesign.com , Site' de yer verdiği ürünlerden nitelik ya da nicelik açısından da değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Site'de yer verilen ürün görselleri, gerçek ürünlerden farklılık gösterebilir. Bu farklılık bölge ya da ülke çapında paketleme, boyut ve sair usullerde de cereyan edebilir. www.kummdesign.com , üyeliğin kurulması aşamasında veya daha sonrasında bir takım kişisel bilgiler talep edebilmektedir. Bu bilgiler, kullanıcı ve / veya Üyelerimize etkin ve kaliteli hizmet sunumu, ürün ve hizmet açısından pazarlama faaliyetinde bulunma, irtibat kurma, bilgi güncelleme ve bilgi değişiklikleri, ödemelerin gerçekleştirilmesi ve benzeri amaçlarla kullanılmaktadır. 

www.kummdesign.com , aksi talep edilmediği sürece düzenli veya düzensiz olarak bilgilendirme e-postaları gönderebilmektedir. Bu e-postalarda www.kummdesign.com ya da üçüncü kişilerin tanıtımlarına yer verilebilmektedir. Dilediğiniz zaman, anılan e-postalardaki yönlendirmeleri kullanarak bu bilgilendirmenin durdurulmasını talep edebilirsiniz. www.kummdesign.com üyeliğinden çıkmak istemeniz durumunda kumm@kummdesign.com talebiniz ile ilgili mail atabilirsiniz . 

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz SSL sistemi ile korunmakta olup 128 bit ile şifrelenmiştir ve aracısız olarak hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından gerçekleştirilecektir. 

Bu itibarla www.kummdesign.com'un uhdesinde yer alan size ilişkin bilgilerin güvenliğinin sağlanması için azami özeni gösterdiğini, ödemeye ilişkin kişisel bilgilerinizin www.kummdesign.com tarafından tutulmayacağını ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacağını; tarafınızca www.kummdesign.com 'a erişmek amacıyla kullanılan donanım ve yazılım ile bağlantı elemanları gibi unsurların güvenliğinin www.kummdesign.com sorumluluğu kapsamı dışında olduğunu bilginize sunarız.